Uudised ja teated

« Tagasi

Hobizone lükkab Eesti esimesena käima drooniringi

1. september oli HOBIzone Spordiklubi MTÜ jaoks määrava tähtsusega päev. Terve suve veninud mudeliraja renoveerimistööd viisid klubi olukorda, kus edasine jätkamine tundus võimatu olevat.
 
Et klubi ellujäämine sõltub entusiastlike vabatahtlike ja sõprade panusest, võttis meie niigi kehvake suvi meilt viimasedki abikäed.
 
Nüüd on meil aga hea meel tänada kõiki häid inimesi, kes meile viimases hädas annetuse näol abikäe ulatasid ja Saue linna - peame järgmise hooaja kenasti vastu ning saame taaskord käivitada mudeliringi ja esimesena Eestis käima lükata drooniringi. Suur-suur aitäh, et meisse usute! 
 
Ei ole saladus, et koolis ja huviringides õpitav teooria kinnistub kõige paremini läbi praktilise tegevuse - seetõttu oleme võtnud oma südameasjaks noorte õpetamise ja juhendamise.
 
Drooni- ja mudeliringid alustavad oktoobris. Septembris teeme huviringidele tutvumispäevad, mille kuupäevad on praegu veel lahtised. Küll aga tasub külastada meie kodulehekülge www.hobizone.ee, kus on viide ringidesse eelregistreerimiseks.
 
Veel tasub silma peal hoida Saue HOBIzone Facebooki lehel, kuhu me jooksvalt ringidega seotud infot jagame. Fotod: Karola Koopuu
 
Karola Koopuu
HOBIzone Spordiklubi MTÜ tegevjuht