Saue Linnavalitsus ootab hinnapakkumisi ehitustööde omanikujärelevalve teenusele

Ootame hinnapakkumisi  Saue linna lasteaed Midrimaa,  aadress Koondise tn 23, B-korpuse uue sõimerühma ehitustööde omanikujärelevalve teenusele.

Ehitustööde perioodiks  on arvestatud  oktoober 2016 kuni 30. detsember 2016.
Lepinguliste tööde  käigus teostab töövõtja põhiprojekti kohaste tööde omanikujärelevalve. Projekteerija EMP A&I OÜ. Töö nr 201618 „Saue lasteaia „Midrimaa" uus rühma ja võimlemisruum".

Omanikujärelevalve teostajalt  ootame  kõrgel  asjatundlikul tasemel teenust vastavalt kehtivale ehitusseadustikule  ja selle alusel kehtestatud õigusaktidele ning  aktiivset osalemist kogu projekti protsessis koos piisava (vajadusel igapäevase) kohalolekuga objektil ning  vähemalt kord nädalas objektikoosoleku korraldamist ja läbiviimist,  et kõik tööd saaks teostatud parimal kvaliteedi tasemel.

Ehitusprojektiga saab tutvuda  alljärgneval lingil: https://www.dropbox.com/sh/3343ltnzbvf0zdf/AABzSfZ3JcPvCRC22vwOt7a0a?dl=0

Hinnapakkumises palume ära näidata ühe kuu omanikujärelevalve teenuse hind koos käibemaksuga, mis sisaldab ka garantiiperioodi lõppülevaatust ja selle nõuetekohast vormistamist.

Hinnapakkumine esitada e-posti aadressile saue@saue.ee hiljemalt 26.09.2016.a kell 17.00.