Millist puhkeparki sina näha tahad? Osale konkursil

Hei, Saue noored! Saue Linnavalitsus kuulutab välja Tule 4a puhkepargi ruumilise kujunduse ja vaba aja atraktsioonide ideekonkursi, sest kõige õigem on küsida neilt, kes parki kasutama hakkavad, milline see olema peaks.

Kuhu puhkepark tuleb?
Uus puhkepark on planeeritud Saue linna aadressile Tule 4a, kus täna on laste mänguväljak väheste atraktsioonidega.

Mida me ootame?
  • Puhkepark on koht, kuhu tulla, koht, kus olla, koht, kus tegutseda.
  • Atraktsioonid pakuvad mitmekesist tegevust erinevas vanuses lastele ja noortele.
  • Et puhkeparki ümbritsevad elumajad, on atraktsioonid müravabad.
  • Atraktsioonid moodustavad ühtse terviku.
  • Pargis on vähemalt üks reljeefne vorm, mida talvisel ajal kasutada väikelaste kelgumäena.
  • Pargis on ala, kus mõnusas ümbruses ja mugavalt puhata ning juttu puhuda.
Kes võivad osaleda?
Konkurss on avatud, sellest võivad osa võtta kõik lapsed ja noored kuni 26. eluaastani.

Millisel kujul võistlustöö esitada?
  • Võistlustöid võib esitada paberkandjal või elektroonselt.
  • Oodatud on puhkepargi terviklahendused joonistuse-joonise-skeemi-projektina, mille juures sõnaline kirjeldus, aga ka huvitavad atraktsioonid üksikuna koos kirjeldusega. Joonistus-joonis-skeem-projekt võib olla ka vabakäeliselt paberile pandud.
  • Kasutada võib fotosid olemasolevatest ja kasutusel olevatest atraktsioonidest.
Mis ajaks võistlustöö esitada?
  • Võistlustööde esitamise tähtpäev on 24. märts 2017.
  • Võistlustööd tooge kas Saue Linnavalitsusse aadressil Tule 7, Saue või saatke e-posti aadressile saue@saue.ee.
  • Võistlustöö juurde lisage võistlustöö nimi; töö autori või autorite nimed; autori või autorite kontaktandmed: e-posti aadress, telefon.
Mis on auhinnaks?
  • Žürii valib konkursile esitatud tööde hulgast välja parimad.
  • Väljavalitute vahel läheb loosimisele hulgaliselt toredaid auhindu, sealhulgas kaks peaauhinda: päev koos 10 sõbraga seikluspargis (park selgub sõltuvalt võitja vanusest) ja AHHAA teaduskeskuse külastus.
  • Parimad tööd kuulutatakse välja 31. märtsil Saue Noortekeskuses.
Kellelt saan lisainfot?
Abilinnapea Riho Johanson, telefon 508 2974, e-posti aadress riho.johanson@saue.ee.

Kui lapsed ja noored ise oma mängumaad kujundavad, siis nad hoiavad seda ka rohkem.