Ühendvalla talendikonkurss

Koppelmaa küla selts on võtnud südameasjaks üles otsida ühendvalla - Saue, Nissi ja Kernu vald ning Saue linn - talendid.

Talendikonkursi finaal toimub 23. juunil Koppelmaal Endla turismitalus. Finalistidel on au esineda professionaalsel välilaval, kus lisaks neile saab ürituse käigus näha ja kuulda hinnatud külalisesinejaid.

Finaali pääseb 10 kõige andekamat etteastet, mille valib videoetteastete põhjal välja kogenud žürii. Finaliste hindavad oma ala spetsialistid, välja on pandud ahvatlevad auhinnad.

EELVOOR
  • Vajalik on eelnev registreerimine - tähtaeg 17. aprill 2017.
  • Osale üksi, kahekesi või grupina.
  • Registreerimiseks laadi talendikas video pikkusega kuni kolm minutit üles Youtube'i ja saada video link meiliaadressile talendid2017@gmail.com. Kindlasti lisa lühike kirjeldus enda ja / või grupi kohta.
  • Osalema on oodatud inimesed igas vanuses.
  • Žürii vaatab läbi kõik tähtajaks registreerinud kandidaatide tutvustused ja videod.
  • Finalistid selguvad 21. mail 2017 ja nendega võetakse ühendust.

TASUB TEADA
  • Finaalile järgneb afterparty, kus esinevad ansamblid Smilers ja Kukerpillid.
  • Žüriis on Smilersi ja Kukerpillide liikmed.
  • Tegemist on pereüritusega, kus lusti ja tegevusi suurtele ja väikestele: batuudilinnak, monsterauto, Euroopa parimad moto-trikiratturid, julgemad saavad lennata helikopteriga jne.
  • Õhtu lõpetab vägev ilutulestik.