Uudised ja teated

« Tagasi

Lauatennisevõistlus KevadPinks tuleb Sauele

 
Saue Noortekeskuses toimub 13. mail kell 10 lauatennisevõistlus KevadPinks. Ürituse eesmärk on tuua kokku Saue ja lähiümbruse lauatennise huvilised, kes soovivad omavahel mõõtu võtta. Võistlusel saavad osaleda lapsed, noored ja täiskasvanud, kes ei oma Eesti Lauatenniseliidu reitingut, elavad Sauel või lähiümbruses ja / või õpivad Saue Gümnaasiumis.
 
Lauatennis on taasavastatud spordiala, mis on tegemas uut võidukäiku, seda enam, et tegemist on generatsioone ühendava intelligentse mänguga, mis sobib inimestele peaaegu igas vanuses ja ei vaja amatöörtasemel erilisi füüsilisi eeldusi.
 
Lauatennis on väga mitmekülgne mäng. Seda on kutsutud ka ülikiireks maleks, mis tähendab, et sarnaselt malele on vajalik sageli mitu käiku ette näha, planeerida taktikat, strateegiliselt mõelda ja seda kõike ülikiiresti. Lisaks arendab lauatennis silma-käe koordinatsiooni, motoorikat ja on kasuks inimese üleüldisele toonusele.
 
Ürituse eestvedajad ja organiseerijad on Saue Noortekeskuse noored Kristofer Henriksson,  Juss Kaspar Lvovs ning Aron Küttis. Võistlust toetavad Eesti Noorsootöö Keskus, Saue Noortekeskus, Hobipinks ja Saue Gümnaasium. Peakohtunik on suurte kogemustega Ivo Veerg.
 
Registreeri ennast võistlusele enne 11. maid, hobipinks@gmail.com. Lisainfo: ivoveerg@gmail.com.
 
Rene Kolon 
Noortekeskuse noortejuht