Uus rubriik lehes – Saue linna ettevõte pakub töö

Saue Ettevõtete Liidu ja Saue Linnavalitsuse aastatetaguse koostöö tulemusena on töökuulutuste avaldamine linnalehes Saue Sõna tasuta olnud nii firmadele, kes otsivad töötajaid, kui inimestele, kes soovivad tööd leida. Tasuta on lehes avaldatud töökuulutused reakuulutusena ja pinnal 41 x 42 mm, aga ka Saue linna kodulehel.

Tasuta töökuulutuste avaldamisega on Saue Linnavalitsus proovinud tööotsijate ja ettevõtete teineteiseleidmist lihtsamaks teha.

Et kodulähedased vabad töökohad lehes enam silma paistaksid, koondab Saue Sõna alates 1. maist Saue ettevõtete töökuulutused rubriiki „Saue linna ettevõte pakub tööd", mil selgelt äratuntav kujundus igas lehenumbris. Juhul muidugi, kui ettevõte seda soovib.

Töökuulutused reakuulutusena ja reklaammoodulis mõõtudega 41 x 42 mm on infolehes maist alates jätkuvalt kõikidele ettevõtetele tasuta.

Saue linnas registreeritud ettevõtetel on võimalik avaldada töökuulutus tasuta rubriigis „Saue linna ettevõte pakub tööd" moodulina, mille suurus on 45 x 50 mm (laius x kõrgus). Moodulisse saab lisada järgmised andmed: ettevõtte logo, millist spetsialisti otsitakse, ettevõtte kontaktandmed. Töökuulutus täies mahus läheb aga üles linna kodulehele.

Eelkirjeldamata juhtudel on töökuulutused infolehes Saue Sõna üldise hinnakirja alusel, nagu see siiani on olnud.