Head mängulusti, pisikesed sauelased

Võimaldamaks Saue lastele rohkem mängimisvõimalusi linnaruumis, on lasteaia õueala väljaspool lasteaia tööaega avalikuks kasutuseks avatud. Sellest annavad teada Midrimaa väravatesse paigaldatud sildid (pildil).

Õueala kasutamisel argipäeviti kell 19-21 ja puhkepäeviti kell 9-21 on oma kindlad reeglid. Territooriumile on teretulnud kuni 7-aastased lapsed koos täiskasvanud saatjaga ja lemmikloomade kaasavõtmine on keelatud.

Turvafirmat G4S on muudatusest informeeritud ja rahumeelsete mänguväljakute kasutajatega arusaamatusi ei teki. Samuti on lasteaia territoorium varustatud esimeste turvakaameratega ja neid tuleb veelgi juurde, nagu ka valgusteid.

Kui juhtub, et õueala sellisel kujul kasutamisest tuleb rohkem pahandust kui rõõmu, tuleb avaliku kasutamise otsus ümber vaadata.

Lõpetuseks siiski rõõmsates toonides - suvi toob uuendusi lasteaia atraktsioonide osas. Head mängulusti pisikestele sauelastele! Foto: Riho Johanson

Riho Johanson
Abilinnapea