10. detsembrist muutuvad rongisõidu hinnad

Elron annab teada, et 10. detsembrist hakkavad kehtima uued rongipiletite hinnad, mis on juba täna avaldatud Elroni kodulehel. Samast kuupäevast lisandub Edelasuunale Valdeku peatus.

Rongipiletite hinnad tõusevad keskmiselt viis protsenti. Mõnel pool on hinnatõus suurem, kuid on hindu, mis ei muutu.

Enamasti tähendab see, et piletihinnale lisandub 10-20 senti. Kehtima jäävad ka Elroni pakutavad soodustused sõidukaardiga ja internetist ostmisel.

Hinnatõusul on mitmeid põhjuseid
Ühelt poolt lisanduvad väljumised. Teiselt poolt mõjutab hinnatõusu oluliselt taristu kasutustasu tõus, rongide läbisõidu kasvust tulenevad suuremad hooldus- ja remondikulud, samuti kütuse- ning tööjõukulud.

Soodsama sõiduvõimaluse kasutamiseks soovitab Elron pileti ette osta veebist, kus üksikpiletid on 15 ja perioodipiletid 10% soodsamad.

10. detsembrist kehtima hakkavad uued hinnad ja tsoonikaart on leitavad Elroni kodulehelt.