Kuressaare Linnateatri etendus „Savann“ Saue Kontserdisaalis

Kuressaare Linnateater tuleb 26. jaanuaril kell 19 Saue Kontserdisaali etendusega „Savann.

Mis juhtuks, kui lihtsalt lukustaks ennast vannituppa ja ei tuleks sealt enam kunagi välja? Kui aga vannitoaga on seotud mälestused, mida sooviks pigem unustada?

Kellega suhelda siis, kui enesesse tõmbumine on kas soov või ehk paratamatus? Kas siis on enam julgust lahkuda vannist, oma mugavustsoonist, et rännata savanni, tundmatusse, gasellide ja lõvide maailma? Eriti, kui sinu painajad ei jäta sind isegi vannitoas rahule?

Neli hinge saavad kokku ühes vannitoas, nii aastal 2017 kui ka 1917. Saja aastaga ei ole ju eriti midagi muutunud, peale parasiitsõnade. Nutavad samamoodi, naeravad samamoodi. Aga elurõõm jääb.

Etendus on Kuressaare Linnateatri koostööprojekt teatriga „Kelm".

Autor ja lavastaja Karl Koppelmaa, kunstnik Johannes Valdma. Mängivad Lauli Otsar („Merivälja"), Markus Habakukk („Õnne 13"), Jürgen Gansen ja Risto Vaidla.

Etenduse pikkus koos vaheajaga  on kaks tundi ja 15 minutit. Esietendus oli 25. jaanuaril 2017 Kuressaare Linnateatris.

Piletid on müügil Piletimaailmas ja Saue Huvikeskuse kontoris Saue Gümnaasiumi ruum 124 E-N 14-17 ja tund enne algust kohapeal. Piletite broneerimine tel 659 5009.

Detsembris on kõik piletid müügil soodushinnaga 10 eurot. Jaanuarist piletite hind 14 ja 12 eurot.