Pargijooksude sarja etapp Sauel

14. juunil on Saue tammikus pargijooksude sarja etapp, start ja finiš on jaanituleplatsil.

Jooksuürituse eesmärk on pakkuda jooksuelamust Tallinnas ja selle lähiümbruses, kaunites linnaparkides ja seda just Saue tammik pakub.

Pargijooks on kahekümnest osavõistlusest koosnev rahvaspordisari. Üritused toimuvad kolmapäeviti aprillist septembrini. Start on kõikidele soovijatele avatud kell 17.30-19.30.

Pargijooksul leiavad sobiva distantsi nii tipp- kui liikumisharrastajad. Oodatud on igas vanuses osalejad, kõik, kes naudivad liikumist looduses.

Oleme mõelnud ka lastele: rajad on kooliealistele ja kõige pisimatele osalejatele - tillurada eelkooliealistele lastele.

Rada kulgeb pargiteedel, metsaradadel ja maastikul ning on igati sobilik kõigile. Raja pikkus on 2 kuni 5 km, tillurada kuni 300 m.

Saue etapi stardis on kõigil võimalus saada jooksu- ja orienteerumisalast juhendamist.

Soovi korral pane kokku kolmeliikmeline võistkond, teie ajad liidetakse, aga saate kirja ka individuaaltulemuse. Sarja raames pakume võimalust ka orienteeruda, läbides suundorienteerumise raja.

Lisainfo jooksu kohta leiab veebilehelt www.pargijooksud.ee.

Pargijooksu toimumist toetavad Tallinn ja Saue linn, RMK, Odlo Eesti AS, Monkey Sport OÜ ja teised.

Kaido Nurja