Saue Linnavalitsus ootab tööle tugiisikuid

aue Linnavalitsus ootab tööle osalise koormusega tugiisikuid puuetega laste abistamiseks Saue Gümnaasiumis uuel, 2017.-2018. õppeaastal.

Põhilised tööülesanded
  • Tugiisikuteenuse osutamine tööpäeviti kell 8-12 või 8-13 Saue Gümnaasiumis (osaline koormus).
  • Puudega lapse abistamine ja juhendamine õpi- ja arendusprotsessis osalemisel koolis.

Nõuded kandidaadile
  • vähemalt üldkeskharidus;
  • hea suhtlemisoskus lastega, kõrge pingetaluvus;
  • konfidentsiaalsusnõuetest lähtumine oma töös;
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus puuetega lastega, pedagoogiline eriharidus vm.

Tingimused ja lisainfo
  • Kandideerimiseks palun saata digitaalselt allkirjastatud kandideerimise avaldus hiljemalt 15. juuniks 2017 e-posti aadressile saue@saue.ee koos CV ja haridust tõendava dokumendi koopiaga või tuua eelpool mainitud dokumendid paberkandjal Saue Linnavalitsuse infolauda aadressil Tule 7, Saue linn.
  • Tegemist on tähtajalise töökohaga kuni 30. juuni 2018. Tööle asumise aeg 1. september 2017. Sobivuse korral edasine koostöö võimalus puuetega laste tugiisikuteenuse osutamisel lasteaias ja koolis.

Kontaktisikud