Spordiklubid

 

Kõigi Sauel tegutsevate spordiklubide kohta on võimalik infot leida üleriigilisest spordiregistrist

 

Klubi Spordiala Kontaktisik Telefon e-posti aadress Koduleht
Sagittarius vibulaskmine Jaanus Gross 5274748 info@sagittarius.ee www.sagittarius.ee
Saue Tenniseklubi tennis Ülo Vatsk 5064161 ylovatsk@hot.ee info
Saue Tammed orienteerumine Erkki Aadli 5112289 tammed@tammed.ee www.tammed.ee
Saue Jalgpalliklubi jalgpall Valdis Toomast 5050194 valdis.toomast@sauejk.ee www.sauejk.ee
Kimura Shukokai karate Rene Toome 56619155 renetoome001@gmail.com www.shukokai.ee
Saue Male-Kabeklubi male, kabe Karel Uurits 5091425 karel@siilu.org  
Saue Spordiklubi

suusatamine,

jalgrattasport

Marko Pruus 53427606

saue@sauespordiklubi.ee

 

 
Saue Kergejõustikuklubi kergejõustik Ester Legonkov 5241828 ester.legonkov@gmail.com  
Saue Mälumänguklubi mälumäng Villu Liiv 55202138 villu@saue.ee  
Spordiklubi Imperial taipoks Nils Joonas Põldme 5228374 nilsjoonaspoldme@gmail.com          FB leht
Keila Korvpallikool korvpall Olev Baar 5089532 info@keilakk.eu www.keilakk.eu
Saue Taekwondoklubi taekwondo Virko Raagmets 56633883 aknakate@gmail.com  
Akrobaatikakool Partner Akro akrobaatika Kadri Ridaste 5524985 kadri@partnerakro.ee  
Saue Discgolfi Klubi discgolf Valdis Toomast 5065937 sauediscgolf@gmail.com