Homsest laienevad rongisõidu soodustused ka Saue linna ning Kernu ja Nissi valla elanikele

Et Saue linn ning Saue, Kernu ja Nissi vald peagi ühinevad, laienevad alates homsest, 5. septembrist rongisõidu soodustused kõigile uue ühendvalla elanikele.

Teises tsoonis ehk Laagrist Valinguni saavad rongis tasuta sõita lisaks praegustele Saue valla elanikele ka kõik reisijad, kelle elukoht on Eesti rahvastikuregistri kohaselt Kernu vald, Nissi vald või Saue linn.

Soodsama hinnaga on ka pikemad sõidud Tallinna lähiümbruses
Kõikide sõitude puhul, mis jäävad I-V tsooni piiresse ning seejuures läbitakse ka teist tsooni, vähendatakse piletite hindu ühe tsooni pikkuse võrra.

Soodustusega üksikpileti soetamiseks tuleb rongis klienditeenindajale esitada isikustatud Ühiskaart ja isikut tõendav dokument.

Aga Elroni rongis kehtivad ka kõik pilet.ee lehel isikustatud kaardid, mis sisuliselt toimivad nagu Ühiskaart, näiteks e-õpilaspilet, kiibiga ISIC-kaart või elektroonne üliõpilaspilet.

Teisest tsoonist kaugemale sõitmisel tuleb soodsama pileti eest tasuda Elroni sõidukaardile eelnevalt laetud rahaga. Soodsamaid üksikpileteid saab soetada vaid rongist ning 30 päeva pileteid aadressilt www.pilet.ee.

Ronnie Kongo
Elroni müügi- ja arendusjuht