Mis on erilist erilisel kingiturul Astangul?

Eriliselt kingiturult Astangul leiab 2. detsembril kell 10-14 suure valiku tooteid, mille on valmistanud erivajadusega inimesed (Astangu 27, Tallinn). Lisaks on huvilistel võimalik iga toote kohta selle pakkujatelt eseme valmimislugu kuulda.

Kingiturule on teretulnud kõik, kes endale osturõõmu, sõpradele-lähedastele kinkimisrõõmu ja erivajadustega inimestele motiveerimisrõõmu valmistada soovivad, sest ostetud toodete eest läheb tasu just nende valmistajatele.

Osalemas on 30 organisatsiooni, kelle tootevalikus on ligi 100 erinevat toodet, alustades ehetest ja majapidamistarvetest, lõpetades mänguasjade, looduskosmeetika ning väiksemate mööblitükkidega.

Avatud on kohvik ja lastenurk, pimemassööride käe all saab kangeks jäänud lihastele leevendust.

Kingiturgu korraldab Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus. Info: www.astangu.ee/kingiturg.

Maris Saar
Kommunikatsioonispetsialist