Linna sünnipäeval kohtume kohvikus!

Aiatööd suvekodus, põnev seiklus matkaradadel, mererand – suvel on nii palju põnevat ja lõõgastavat, mis viib meid Sauelt välja.

27. august aga on tänavu see päev, mil päris kindlasti tasub unustada kõik muu ja olla Sauel. Ja kutsuda kõik sõbrad-tuttavad ka siia külla. Sest sel päeval on tulemas sünnipäev, Saue linna sünnipäev ühes kodukohvikute ja meistrihoovidega.

Kus, millistes külalislahketes koduaedades või õuealadel tänavu maitseelamusi, silmailu, uusi oskusi, lustakaid ühistegemisi, muusikalisi vahepalu ja mida kõike veel kogeda saab, selgub sünnipäevakuul.

27. augusti õhtul kell seitse algab aga traditsiooniks kujunenud sünnipäevapidu jaanituleplatsil meeleolukate teatevõistluste, kohvikupidajate ühispildistamise ja kontserdiga, mille peaesineja on tänavune eurolaulik Koit Toome.

Registreerumine on alanud
Läinud aasta kohvikutepäeval oli sauelastel ja linna külalistel võimalus aega veeta ning maitseid ja elamusi nautida suisa 32 kohas üle kogu Saue.

Kutsun selgi suvel lahkeid peresid ja sõpruskondi kohvikutepäeva rõõmu looma, avama kohvikuid, töötubasid või elamushoove kõikjal Saue linnas!

On see siis hommikukohv ja pudruamps, suussulavad küpsetised-koogid, toekas lõunaroog, uudsed maitsekooslused või oma huvialade tutvustamine, oskuste jagamine, meeleolu loomine – kõik see kokku on üks vahva, hooliv ja sõbralik suvepäev, millega tähistame oma linna 24. sünnipäeva.

Registreeruda saab kuni 30. juulini e-posti aadressil evelin.povel@saue.ee või telefonil 5667 5252.

Kõik 30. juuliks registreerunud kohvikud saavad märgitud kujundatud kaardile, mis aegsasti enne kohvikutepäeva kõikidesse Saue postkastidesse jõuab.

Vahetult enne peopäeva tutvustatakse kõiki avatavaid kodukohvikuid, töötubasid ja elamushoove Saue Sõna vahendusel.

Kogu info kohvikutepäevast ja linna sünnipäevast jõuab jooksvalt Facebooki leheküljele Kodu Kohvikute Päev.

Evelin Povel-Puusepp